درباره شرکت

درباره شرکت

شرکت پویا اتحاد شرق در تاریخ 1389/09/29 تاسیس و فعالیت خود را در مشهد مقدس با محوریت امور بازرگانی و به عنوان بازوی تخصصی هلدینگ سرمایه گذاری عمران و مسکن سازان منطقه شرق آغاز نمود.
پس از آن در جریان یک توسعه متوازن و پایدار در پاسخ به یکی از بزرگترین دغدغه های مسئولین و تلاشگران عرصه نوسازی و بازسازی بافت های فرسوده شهری، حوزه فعالیت های شرکت به انجام کلیه فرآیندهای اجرایی مدیریت طرح از مرحله مطالعات و برنامه ریزی تا اجرا و واگذاری پروژه های کلان شهری با کاربری های مختلف: تجاری، اداری، اقامتی و مسکونی گسترش یافت.
این شرکت با عنایت به محدودیت سرمایه گذاری دولت و لزوم استفاده از روش های نوین تامین و تجهیز منابع، الگویی را سرلوحه کار خود قرار داد که اولا مبتنی بر شروع و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد، ثانیا متکی بر سرمایه های خرد مردمی باشد، ثالثا با مشارکت حداکثری مردم و مالکان به انجام برسد.

در این راستا، استفاده از روش ابتکاری سهام پروژه به عنوان روش تامین مالی پروژه محور و دارای وجاهت قانونی و همچنین توسعه یک شبکه کاملا کارآمد تهاتری به اجرای موفق طرح های پایلوت و تبدیل آن ها به پروژه‌‌های موفق و ماندگاری شهری انجامید. این شرکت با بهره مندی از توانمندی های مدیران، کارشناسان و کارمندان صدیق خود و با اتکا به تجارب گسترده ای که در طول سال ها فعالیت مستمر همراه با کسب رضایت مخاطبین برایش حاصل گردیده، جایگاه رفیعی در عرصه ملی پیدا کرده و اکنون با داشتن گواهینامه صلاحیت اجرایی طرح های احیا بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری در تداوم نیل به اهداف خویش، پا به عرصه سرمایه گذاری و مشارکت های مالی و فنی و انتقال تجربیات ارزشمند خود در سایر نقاط استان خراسان رضوی و حتی کشور گذاشته است.

سخن مدیر عامل

اصلاح و نوسازی بافت های فرسوده شهری که حدود 65 هزار هکتار در کل کشور می باشد نه در توان دولت است و نه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی موجود و نه در حد و اندازه سر مایه های بانکی. لذا چاره‌ای نیست جز آن که سرمایه‌ی عظیم مردمی در قالب مشارکت های عمومی و یا از طریق روش های نوین تامین منابع مالی به کار گرفته شود. این مهم یکی از اهداف تاسیس شرکت پویا اتحاد شرق بود تا با خلاقیت و نوآوری و اتخاذ استراتژی‌ها و سیاست های سازمانی با رویکرد همه جانبه‌نگری و با ملحوظ داشتن معیارهای کیفی و رعایت استانداردهای لازم نهایتا عمران و آبادانی پایدار را به ارمغان بیاورد، که به یاری حق تعالی با اجرای پروژه های موفق در مقیاس وسیع توانسته در راه رسیدن به اهداف توسعه پایدار شهری، شروع پر فروغی داشته باشد.