پویا اتحاد شرق > Business > مهندسی فروش

مهندسی فروش

راه حل های ساده کسب و کار هزاران دلار را برای صرفه جویی در هزینه های سالانه برای کسب و کارها ایجاد کرده است. تجزیه و تحلیل کاهش هزینه جامع Simple در مورد احتمالی انجام می شود، یعنی ساده فقط جبران می شود اگر صرفه جویی در هزینه برای کسب و کار شما مشخص شود. هزینه ها را کاهش دهید و تصور کنید که چه کاری می توانید با تمام این پول به خط پایین خود اضافه کنید …

خدمات2 (2)

آیا می خواهید به افزایش فروش در اقتصاد پایین؟

پیش از تاسیس WP مشاوره در اوایل سال 2001، براندون دو شرکت اینترنتی را در دره سیلیکون آغاز کرد. قبلا، براندون موقعیت های مختلف مدیریتی در نیویورک در سیمون برادرز داشت، اخیرا به عنوان معاون رئیس جمهور در گروه Goldhill، با تمرکز بر توسعه کسب و کار جدید و مدیریت ریسک. او همچنین به عنوان مشاور ارشد مدیریت ریسک مالی در صنعت خدمات مالی مشغول به کار بوده است. مهندس نرم افزار؛ مدیر فروش تبلیغات برای سری راهنمای مسافرت محبوب Caribbean؛ مدیر کل تبلیغات و گرافیک

برنامه ریزی کسب و کار و استراتژی

مشتریان ما اغلب از فرصت هایی که به آنها ارائه می دهند متعجب می شوند؛ با فکر کردن در خارج از جعبه ما در حال حاضر ارائه جدید هیجان انگیز:

یک ساعت کمتر – و پول بیشتری را
جذب و حفظ کیفیت، مشتریان با کیفیت بالا
زمان خود را مدیریت کنید تا در زمان کمتری انجام شود
مهارت های رهبری شگرف را برای مدیریت تیم خود به دست آورید
تجارت خود را خودکار کنید، بنابراین می توانید روزها را ترک کنید

شبکه ایمنی و ایجاد ثروت

  • انتخاب 1
  • انتخاب 2
  • انتخاب 3

شما می توانید کسب و کار خود را به یک دارایی تولید درآمد تبدیل کنید که به شما امکان می دهد که به همان اندازه یا به همان اندازه که بخواهید کار کنید.

روش بازاریابی استراتژیک ساده، به کسب و کارهای محلی و دیگران در سرتاسر غرب آمریکا کمک کرده است تا در طول یکی از بدترین دوره های اقتصادی در ایالات متحده، رشد سریع را تجربه کند. چطور؟ با بررسی اثربخشی تلاش های بازاریابی فعلی، ایجاد و اجرای استراتژی بازاریابی مناسب، سپس اندازه گیری و به حداکثر رساندن نتایج برای افزایش فروش.

راه حل های کسب و کار ساده کمک می کند تا کسب و کار از رقبا متفاوت و ایجاد یک تاثیر پایدار در چشم انداز و مشتریان. ساده تصمیم “سفر تصمیم” را تجزیه و تحلیل می کند و بینش مشتری را در مورد کسب و کار شما و رقبای خود به دست می آورد. با این بینش مسلحانه، ساده یک برند قدرتمند و قابل توجه برای ایجاد هویت خود را در یک بازار شلوغ ایجاد می کند.

تحقیق و تحلیل رقیب

  • One
  • Two

شبکه ایمنی و ایجاد ثروت

یک طرح کسب و کار قوی نیاز به فراتر از شهود و تجربه و حمایت از ایده خود را با تحقیقات بازار مبتنی بر واقعیت است. سرمایه گذاران نیاز به اعتماد به نفس در درک خود را از بازار دارند، بنابراین خودتان را از دست ندهید. ما به منابع مبتنی بر هزینه، فقط مشترکین دسترسی داریم مانند:

دان جیمز / Semplice – تحقیق مقاله و اخبار
HighVoltageBusiness – شرکت تحقیقاتی
Goovers – تحقیقات شرکت و صنعت
IRISpace – تحقیقات صنعتی
Lexos-Nexos – شرکت، صنعت، تحقیقات بازار
تلفظ – تجزیه و تحلیل بازار گزارش “برش”