درباره ی شرکت

پویا اتحاد شرق > درباره ی شرکت

شرکت بازرگانی پویا اتحاد شرق

درباره ما

شرکت پویا اتحاد شرق در تاریخ 1389/09/29 تاسیس و فعالیت خود را در مشهد مقدس با محوریت امور بازرگانی و به عنوان بازوی تخصصی هلدینگ سرمایه گذاری عمران و مسکن سازان منطقه شرق آغاز نمود.
پس از آن در جریان یک توسعه متوازن و پایدار در پاسخ به یکی از بزرگترین دغدغه های مسئولین و تلاشگران عرصه نوسازی و بازسازی بافت های فرسوده شهری، حوزه فعالیت های شرکت به انجام کلیه فرآیندهای اجرایی مدیریت طرح از مرحله مطالعات و برنامه ریزی تا اجرا و واگذاری پروژه های کلان شهری با کاربری های مختلف: تجاری، اداری، اقامتی و مسکونی گسترش یافت.
این شرکت با عنایت به محدودیت سرمایه گذاری دولت و لزوم استفاده از روش های نوین تامین و تجهیز منابع، الگویی را سرلوحه کار خود قرار داد که اولا مبتنی بر شروع و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد، ثانیا متکی بر سرمایه های خرد مردمی باشد، ثالثا با مشارکت حداکثری مردم و مالکان به انجام برسد.
در این راستا، استفاده از روش ابتکاری سهام پروژه به عنوان روش تامین مالی پروژه محور و دارای وجاهت قانونی و همچنین توسعه یک شبکه کاملا کارآمد تهاتری به اجرای موفق طرح های پایلوت و تبدیل آن ها به پروژه‌‌های موفق و ماندگاری شهری انجامید. این شرکت با بهره مندی از توانمندی های مدیران، کارشناسان و کارمندان صدیق خود و با اتکا به تجارب گسترده ای که در طول سال ها فعالیت مستمر همراه با کسب رضایت مخاطبین برایش حاصل گردیده، جایگاه رفیعی در عرصه ملی پیدا کرده و اکنون با داشتن گواهینامه صلاحیت اجرایی طرح های احیا بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری در تداوم نیل به اهداف خویش، پا به عرصه سرمایه گذاری و مشارکت های مالی و فنی و انتقال تجربیات ارزشمند خود در سایر نقاط استان خراسان رضوی و حتی کشور گذاشته است.

پایبندی همه جانبه به ملاحظات، تحقیق و توسعه و التزام به مدیریت کیفیت و معیارهای فنی و مهندسی به منظور صیانت از سرمایه های ملی و فردی
الزام به رعایت کلیه قوانین و مقررات در حیطه فعالیت‌های شرکت و تکیه و پایبندی به رعایت ارزش‌ها اخلاق و احکام مربوطه

تمامیت
برتری عملیاتی
نوآوری
پیشرفت مداوم

فعالیت تخصصی و دانش بنیان در صنعت ساختمان

تماشای ویدئوی ارائه ما
سوالات خود را برای ما ارسال کنید به شما کمک می کنیم.

سخن مدیر عامل

اصلاح و نوسازی بافت های فرسوده شهری که حدود 65 هزار هکتار در کل کشور می باشد نه در توان دولت است و نه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی موجود و نه در حد و اندازه سر مایه های بانکی. لذا چاره‌ای نیست جز آن که سرمایه‌ی عظیم مردمی در قالب مشارکت های عمومی و یا از طریق روش های نوین تامین منابع مالی به کار گرفته شود.

سید حسن رهنمایی